baby i know how to fly..

nedelja, 14. februar 2010

HOOLIDAYS are here, ;*

koončn smo dočakal počitnce čeprou so se uradno za ene začele u petk oz,soboto.
zame se bojo nekak čist točn začele jutr ;p ampak okej tut te 2 oz.3 dni je blo
luštn,nevem še kva bom delala med počitncam,zto tut nemorm nč napisat,
ampak vrjetn bom šla u tork kej pogledat un sprevod kej bom šla vn,kej slikat,
mogoče kšn dan u lj, morm si nabaut u BAUHAUSU uno tablo k je k iz plute,

in da jo dam n steno,pa da si loh tja gor prštukam urnik,kšno slikco&še kej lepga ;D
zdej mam posprauleno sobo,k sm jo učer pospraulala&zdej še dobim tw,
u sobo,sam da un mizar nardi polico to bo ta tedn 1× ((: učer sm prespala
pr maruši,blo je prou zakon :D sicr nisva ble neki nvem kva doug pokonc,
ker naja ja zmankal,enkrat so njej začele lezt uči skupi enkrat men,pol sva
se ube zbrihtale in so nama spet začel skup lest ampak sva rekle še mal počakva ;D
to se je use dogajal u roku enih 10ih minut,ampak nakonc sva se usen odločle d zaspiva,
zutri sva pa spale do ene pol enajstih pol sva se napraule&to pa šlee,dol u jedilnco,
pr njih seveda ;D in sva pojedle zajtr &smo še mal sedel&pol so me dam pelal,.

in so bli pol še mal pr ns in ja,to je biu en leep dan počitnc :D zdej pa nekak
komi čakam tork. (: &maškare,,upam da se bo kooomu dal gledat un sprevod,
upam da bojo kuuul počitnce,in daa jih čimbolš izkoristm ;*
zdej pa grem nevem a bi šla delat kšne zapestnce al kej podobnga
alpa vn? neda se mi bot notr,kr je zuneej še svetlo&je dost lep vreme,
sam mal mrz ampak seej itak,se napravš ane? (;
aja še to u petk po informatiunih dnevih sva šle zmami mal po trgovinah še.

&mi je kupla oz.dobr no ;p mam novo torbo. ((: ušečmije fajn. ;P
čeprou ni neki posebnga,men je kul itak rabm eno novo tako,uno k sm mela za čez

rame sm se jo že kr mal naveličala ;p


<3

6 komentarjev:

  1. mi pa mamo še en tedn šole -.-"

    OdgovoriIzbriši
  2. jo ;D mi bomo šele nasledn tedn užival, tega pa še u šolci zabil :D

    pač nismo ljubljanska & štajerska regija al neki tazga? XD

    OdgovoriIzbriši
  3. uf.smilte se mi :/
    sam mate pa pol počitnce mi pa ne :D -.-
    js bi mela dvojne ;$ haha :p
    <3

    OdgovoriIzbriši
  4. jaja neki tazga sam sej po eni strani je bl fajn da mamo zdej pouk ko je pust pa to kr pol nam odpade 1 dan šole oz. mamo bol na izi pouk, ju3 mamo sam prve tri ure še to bo bol tko k bomo pšli usi našemljeni v šolo, 4 uro mamo razredno takrat nej bi se uradno oblekli in to sam jz se bom doma kr mi bo mogla mama nardit frizuro pobarvat lase in use XD peto uro pa gremo kao sprehod tle po vasi .. kr neki ubistvu sam useen bolš ko redn pouk :D

    OdgovoriIzbriši
  5. ja res je :D
    mi smo pa že prejšn tedn delal u šoli
    neki ene maske,sam nismo nikamor
    šli,&je biu itak prejšn tedn pouk čist
    u izi,tkoda ni blo nč hudga ;p
    ampak usen,mamo pol drug tedn šolo ;s
    ampak okej :D

    OdgovoriIzbriši