heeeell. hello. :D
spet jem uno kislo liziko,sam da je
dons pomarančna. >.<
ubistvu jo je že zmankal zdej je samše,
palčka,&čigumi,papirčk je pa nek
u mestu u tatrerem košu,? ;D
zlo,pomembn podatek ja.. phaha.
dons sm pozabla copate,in js budala.
k mi ni prdnl,d bi ubistvu loh
fokse upršala č sm loh u čeulih
veselo hodm u nogavicah ceu dan po
šoli.in nakonc ugutuvim,
da te čistilke sploh nevem
kaj pucajo,same sebe? kei druzga ni vidt
da bi čistle -.-' moje nogavice so čist rjave.
fuj! :D sicr,okej se hod tut u čeulih po sql.
recmo k pridš u šolo po stopnicah,tut tm sm hudila.
ampak usen nemore bit tok nagraužno umazan use. >.<
dobr,mal že pretiravam,ampak okej,mal več pomivanja
in pucanja nej usmerjo tut u tla, ;) itak pa valda,
moja napaka. d nism mela cupat,ampak okej. :D
učer sm bla pridna&sm puspraula sobo, yaay.*
sam mi učas soba ful tok ni ušeč,k kje po netu
vidš sobe,k so ful prostorske na enmu delu je postla pol
ukol use prazno,pol ena umara za cunje,pa še
ena alpa 2 umare,polpa miza,&kšn predalnik,
kva pa js k pridš čez sobo na levi mam postlo.&zravn postle eno umarco,&pol
je konc stene, če greš naraunost čez vrata,mam skor čez celo steno mizo.
&k pridš čez vrata mam na desno celo steno umar.uglaunem,
sej je prostorska ampak ne zgleda neki tok ful. :D
kukr ustale,sobe ;D ampak okej, mi je tut taka ušeč.<3 (:
&zdej se grem učit slovenščino,smo dobl grožnje da jutr
sprašuje. byee ;*
(hvala,da si trpeu.* ;DD)
ponedeljek, 25. januar 2010
Naročite se na:
Objavi komentarje (Atom)

Ni komentarjev:
Objavite komentar