baby i know how to fly..

četrtek, 14. januar 2010

oh be my fantasy tonight..

http://www.youtube.com/watch?v=f1eOMXyNrDU :3
začetk,mi ni lih neki uau,k je skos isto.
ampak pol mi je kul.<3 besediu mijeušeč :D
nč se mi neda,učer sm bla prašana kemo.
&še pesmco z nemo.&guess what.
oboje je blo kr 5. :DD dons sm mela urtodonta -.-
smotan,mi je blo da me nebo tm neki naderala.
kej da ne nosm alpa kej. ampak ni blo nč. sej sm ga nosila. (A)
pač ponoč :D tkt,k ga tut morm.ampak usen sm misnla da bo
mela kej zapovedat,okej nimaveze :D jutr sm loh anglo prašana,
tkoda se morm dons učit. :S pa ful bi se sankou. :3 segre kdo sankat. >__<

ludi djećki.ana more da gre.
grem spat,&pol se učit.po možnosti.clo koga
naštimam da se gre sankat. XD
MWA!

Ni komentarjev:

Objavite komentar